loader
CNR EXPO KİTAP FUARI’NIN SON GÜNÜNDE ’BATI’NIN İKİYÜZLÜ TERÖR ALGISI’ PANELİ YAPILDI

CNR EXPO KİTAP FUARI’NIN SON GÜNÜNDE ’BATI’NIN İKİYÜZLÜ TERÖR ALGISI’ PANELİ YAPILDI

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Yayıncılık'ın da katıldığı 9 Mart’ta başlayan 6. Uluslararası CNR Kitap Fuarı dün akşam sona erdi. Fuarın son gününde Köklü Değişim Yayıncılık'ın düzenlediği "Batı’nın İkiyüzlü Terör Algısı" paneli gerçekleştirildi.

Yerli ve yabancı 200'ün üzerinde yayınevinin katılımı ile 15 bin m2 alanda düzenlenen 6. Uluslararası CNR Kitap Fuarı 9 Mart’ta başladı. 9 gün süren kitap fuarında Köklü Değişim Yayıncılık 6. Salon L-15’deki standında okurlarıyla buluştu.

İlahiyatçı Abdullah İmamoğlu ve Musa Bayoğlu “Hilafet İslam Ümmetine Ne Vadediyor?” konulu panelde 10 Mart Pazar günü konuşmuşlar ve panelin ardından Köklü Değişim Medya standını ziyaret eden yazarlar, burada okurlarıyla bir araya gelip kitaplarını imzalamışlardı.

İlgili haber: CNR Kitap Fuarı’nda “Hilâfet İslâm Ümmetine Ne Vadediyor?” Başlıklı Panel Gerçekleştirildi

16 Mart Cumartesi günü Köklü Değişim Yayınları standının yazar konuğu Musa Bayoğlu oldu. Köklü Değişim Yayıncılık standında kitaplarını imzalayan Bayoğlu burada okurları ile hasbihal etti.

17 Mart Pazar günkü panel öncesinde Köklü Değişim Yazarı Mahmut Kar, kitaplarını imzalamak ve okurlarıyla hasbihal etmek üzere Köklü Değişim standındaydı.

“Batı'nın İkiyüzlü Terör Algısı” konulu panelde Mahmut Kar'ın yanısıra Köklü Değişim Yazarı Yılmaz Çelik de yer aldı. Çelik ve Kar panelin ardından Köklü Değişim standına geçerek Köklü Değişim okurlarıyla hasbihal etti.

İstanbul CNR Kitap Fuarı paneller, imza günleri ve söyleşilerin ardından 17 Mart Pazar akşamı sona erdi.